اخبار

اولین رسانه تصویری تخصصی اقتصاد ایران آخرین اخبار و تحلیل ها از بازارهای داخلی و خارجی همراه با آخرین قیمت ارز، سکه، طلا، رمز ارزها و نرخ های بازارهای جهانی.
 1. اکوایران: آمارهای مبنی بر کاهش فشارهای تورمی در آمریکا و همچنین انتظارات از افزایش تقاضای سوخت در آمریکا سبب افزایش قیمت نفت در روز جمعه شد.
 2. اکوایران: درحالی که طبق گزارش‌های مردمی قطعی روزانه برق در مناطق مختلف تهران رخ می‌دهد و از
  ...
 3. یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص صحبت‌ها درباره حذف یارانه انرژی گفت: این یک بسته سیاستی است که باعث می‌شود بنگاه‌های ناتراز و زیان‌ده مثل صنعت خودرو یا حذف شوند یا به بخش خصوصی واگذار شوند
  ...
 4. اکوایران: علیرغم همه مناقشاتی که در مورد انرژی هسته‌ای وجود دارد، این انرژی یک نوع انرژی با کربن صفر است و به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی از پاسخ بسیاری از کشورها به بحران آب و هوایی است.
  ...
 5. اکوایران: جلسه امروز شورای عالی بورس با حضور وزیر صمت، وزیر اقتصاد، رییس بانک مرکزی،
  ...
 6. اکوایران: تقویت چشم‌انداز کاهش ذخایر نفت و بنزین ایالات متحده سبب شد قیمت نفت روز چهارشنبه افزایش یابد، باوجودی که تولید در تگزاس از سر گرفته شده است و تورم
  ...
 7. اکوایران: با وجود وعده‌های اخیر مسئولان صنعت برق مبنی بر عدم قطع برق، مردم همچنان با قطعی‌های مکرر و ناترازی برق مواجه هستند.
 8. اکوایران: کاهش نگرانی بازار از صدمات طوفان بریل که به سواحل
  ...
 9. اکوایران: باوجود انقلاب خودروهای برقی، شرکت نفتی آرامکو سرمایه گذاری بزرگی را در یک شرکت ساخت خودروهای درون سوز انجام داده است.
 10. اکوایران: شرکت‌های بزرگ نفتی در خاورمیانه به دنبال دستیابی به منابع گازی بیشتری هستند تا بتوانند به صادرکننده این
  ...
 • دفتر مرکزی : ایران.تهران. امیر آباد شمالی. نبش کوچه دوم (نبش خیابان شهید کاظمیان) پلاک شماره 1839 طبقه 3 واحد 24
 • 02188008451
 • 02188028191
 • 09022795963
 • info@kimiaenergy.com
 • شرکت کیمیا انرژی آسیا